Praktické tipy Feng-shui

03.03.15

Jídelní stůl: Obvykle principy Feng Shui vyžaduje, že by měl být nějaký otevřený prostor ponechán ve středu místnosti; však existuje výjimka z tohoto pravidla, pokud jde o jídlo nábytku. Zde jídelní stůl sám by měl být ve středu místnosti, a měla by být přednostně ve stejné vzdálenosti od obou stranách místnosti. Tam by měl být dostatek místa kolem stolu pro osoby, které si sednout a vstát pohodlně; to znamená, že oblast by neměla být stísněné. Předpokládá se také, že tvar jídelního stolu by měl být kruhový nebo oválný, nebo dokonce osmihranný bez ostrých hran tak, že tok Chi není narušena. Prakticky stejně, kruhový jídelní stůl má tendenci stimulovat konverzaci, protože tam je menší vzdálenost mezi lidem, kteří sedí až na jídlo. V případě, že jídelní stůl je čtvercový nebo obdélníkový, může být výhodné umístit kolo nebo osmiúhelníku středový kus ve středu. To je také myšlenka usnadnit tok energie čchi.

 

Jídelna Židle: Podle principů Feng Shui, měli byste mít i (ne) lichý počet židlí umístěných kolem stůl jídelní, vytvořit rovnováhu. Také by měl být dostatek místa za jídelní židle k usnadnění pohybu a pohodlné sezení lidí. Je třeba dbát, aby vidět, že židle se neblokuje některé body vstup a výstup. Vyberte uvolněné židle jídelna s pohodlným opěrou zad, takže zážitek ze stolování je lepší.

 

Osvětlení: Špatné osvětlení, stísněné prostory nebo Nepořádek a těžký objemný nebo tmavý nábytek do jídelny je nejlepší se vyhnout z Feng Shui hlediska. Oblast by měla být dobře osvětlené, snad s jasným světlem, jako je centrální lustr nad středem jídelního stolu. Svíčky mohou být také použity, ale měly by být použity k posílení světla, než je hlavní zdroj světla v místnosti. I když mohou být běžně dvoje dveře s jídelnou, protože by to usnadnilo lepší přirozeného světla v místnosti, stejně jako cross ventilationComputer články technologie, to je myšlenka, že je lepší, když se tyto dveře nejsou proti sobě

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: