Porozumění business etiketě v Praze

04.03.15

Jazyk

Ty nové se do města a přijít na Letiště Praha transfer poprvé, může být dobře odradit při představě, že by museli mluvit česky, předvídat obtíže překonat komunikační hranice. Nicméně, je to stojí za to zdůraznit, že značná část českých podnikatelů mluví druhý jazyk - především anglicky a německy. (Vaše transfery z letiště Praha řidič téměř jistě). Určitě se používají k tomu, aby rozumné ústupky, ale často se požádat o pomoc profesionálních překladatelů předem obchodních jednáních. To je ještě stojí za to zvedne pár slov a frází ve cílem učinit pozitivní dojem, nicméně.

Neformální setkání

Češi jsou známí pro přijetí rezervovaný a formální přístup k podnikání, nicméně některé obchodní cestující mohou mít možnost zapojit se na sociální základny se svými hostiteli. Dárky by měly být předloženy při návštěvě soukromé domy a boty by měly být odstraněny u dveří, aby se zabránilo způsobení trestného činu. Může to být i možné, aby následovaly příkladu zkušených kolegů, ale měl by být vždy přijata zdvořilý a vyhrazené způsobem.

Plánování a účastí na schůzích

Zasedání by měly být uspořádány v dostatečném časovém předstihu a časech a místech plánované e-mailem. V tomto městě, pozdní příchody se ztotožňuje s hrubostí do určité míry, takže pokud cestují z abroadArticle Search, vždy zajistit si prebook pražské transfery na letiště, aby se dospělo v dostatečném předstihu. Smart Business oblečení je nutná a formální vzhled se očekává, že na schůzkách, a dokonce i v sociálních situacích.

Jednání

Hostující podnikatelé by měli připraven zapojit se do vleklých jednáních před kováním společností se svými českými protějšky - nic není náhodný zde. Diskuse se pravděpodobně bude pokračovat v relativně pomalu a přesné faktech a číslech bude kontrolován před úvahu. Většina českých obchodních zástupců, jsou ochotni vyměnit nebo souhlasit s ústupky a může být dokonce uražen a odradila vysokotlakými obchodní taktiky. Vyhlídky na úspěch bude spočívat na smyslu pro spravedlnost a slušnost.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: