Co obdivovat v Praze

05.03.15

1. Karlův most: Jeden z nejlepších středověkých mostů v Evropě a centra pro mnoho umělců a hudebníků města. Most je plná turistů a místních obyvatel v průběhu dne. Vylezte jednu z věží pro skvělý výhled na město.

Mnoho návštěvníků do Prahy si ujít procházku po Karlově mostě v noci. Ujistěte se, že si nepřejete, aby stejnou chybu! Pohled z mostu po setmění je velmi efektní, se hrad svítí na kopci nad.

2. Staroměstské náměstí: Staroměstské náměstí je jen pár kroků od Karlova mostu, přes několik ulic, které obývá mnoho obchodů, které prodávají starožitnosti a dárky. Náměstí je nejvíce známý pro své orlojem, který přijde k životu na hodinu.

3. Václavské náměstí: Centrum moderního centru města, Václavské náměstí je proslulý pro jeho roli v sametové revoluci v roce 1989, pojmenované po slavném českého vévody.

4. Hradčany: Seděla na kopci nad vyhlížející zbytek města, masivní hradní čtvrť zahrnuje impozantní katedrálu. Tam je spousta k vidění a jsou zde také nádherný výhled na Vltavu do města dole.

5. Židovská čtvrť: Židovská čtvrť je dobře stojí za návštěvu, se svými starými synagogami a působivou architekturou.

Výše uvedené pět památek, musí být vidět, pokud jste na návštěvě Prahy. Existuje spousta dalších nádherných památek příliš, a mnoho nádherných zážitků. Pokud máte možnost, měli byste určitě navštívit některou z městských pivnic a pivních zahrad.

Využijte tramvají města příliš - poskytují skvělý způsob, jak se dostat k vidění více Prahy.

Je možné cestovat do Prahy, ale samostatně, pokud si budete přát, aby Výhodou doprovodu tourPsychology článků, existuje celá řada cestovních kanceláří, které nabízejí doprovodem dovolenou do Prahy.

Komentáře 

Doporučené články:

Vyhledávaná témata: